verplast-slider-karta-produktu-okna
wróć do kategorii

Serwis i Warunki Gwarancji

Okno jak każdy większość urządzeń wymaga okresowego przeglądu i serwisu ponieważ oddziałują na niego prawa fizyki , zwiększają się opory tarcia i przyspiesza zużycie elementów składowych .

Niestety większość użytkowników o ile jeszcze pamięta o swoich oknach w okresie gwarancji  to przypomina sobie o nich dopiero gdy pojawi się problem , zapominając zupełnie o potrzebie okresowego sprawdzenia ustawień , położenia skrzydła względem ościeżnicy , zwiększenia siły docisku okucia , sprawdzenia drożności otworów odwadniających czy zwykłego dokręcenia poluzowanej klamki a to wszystko jest wyraźnie zapisane w Karcie Gwarancyjnej produktu

Okna MS objęte są standardowo 5 letnią gwarancja producenta i 10 letnią gwarancją na pakiety szybowe wyprodukowane przez MS więcej niż OKNA.    Gwarancja może zostać rozszerzona do 7 lat pod warunkiem wykonania w tym okresie min. 3 odpłatnych przeglądów gwarancyjnych przez Autoryzowaną Ekipę Serwisową .

Firma Ver-Plast świadczy również usługi serwisowe instalowanych okien w okresie pogwarancyjnym i nie tylko okien wyprodukowanych przez MS więcej niż OKNA.

Dysponujemy potrzebną wiedzą i doświadczeniem z zakresu stolarki okiennej i w miarę możliwości technicznych samego okna  jesteśmy w stanie przywrócić oknu przynajmniej część jego pierwotnych właściwości

Zachęcamy do zadbania o swoje okna bo serwis w przypadku okien to nie tylko zapobieganie ewentualnym awariom ale przede wszystkim oszczędność energii potrzebnej do ogrzania i to właśnie wtedy najbardziej potrzebujemy szczelnych , ciepłych okien.

 

 

 

 

Gwarancja_2021-04_PVC

Gwarancja_2021-04_Rolety-Zaluzje

Gwarancja_2021-04_ALU